16 Aralık 2018

HAKKIMIZDA

Ardıl Çeviri Hizmetleri olarak müşterilerimize sözlü ve simultane tercüme sektöründe çözümler üretiyoruz. 2005 yılından beri bireysel ve kurumsal müşterilerimize bu alanda destek sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tercüme ihtiyaçlarını fiyat, kalite ve zaman kriterlerini ön planda tutarak sağlamaktayız.

Projeler için en uygun zaman dilimini belirleyerek kaliteden ödün vermeyecek şekilde rekabetçi fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda mevcut kaynaklarımızı sürekli geliştirmekte ve daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla değişen şartlara adapte etmekteyiz.

Yurt içi ücretsiz kurye hizmetiyle müşterilerimizin çalışmalarını 2 ila 3 gün içerisinde iletmekteyiz. Temel olarak şu başlıklarda müşterilerimize çözümler üretmekteyiz; Yazılı çeviri hizmeti, ardıl ve sözlü çeviri hizmeti, noter tasdikli çeviri hizmeti ve takibi, simultane çeviri hizmeti, çeviri ekipmanları kiralama, deşifre, altyazı yerleştirme ve transkripsiyon.


Kalite Politikamız

Ardıl Çeviri Hizmetleri olarak alanında uzmanlaşmış on yılı aşkın deneyime sahip tercümanlarla çalışmaktayız. Çalışmakta olduğumuz tercümanlar genellikle ana dile sahip ya da mütercim tercümanlık mezunu tercümanlardır. Bunların yanı sıra doktor tercüman, mühendis tercüman, akademisyen, avukat tercüman gibi sektörel alanda mesleki olarak uzmanlaşmış tercümanlarımız bulunmaktadır. Ardıl ve simultane tercümanlarımız 200 iş gününü aşkın deneyime sahip kişilerdir. Çeviri ekipmanları olarak son teknoloji ürünleri stoklarımızda bulundurmakta ve devamlı güncelleme yapmaktayız.

 

 


Hakkımızda daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz